La Maternelle
261
page-template-default,page,page-id-261,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

La Maternelle

La Maternelle to spełnienie naszych marzeń o przyjaznym miejscu, w którym każde dziecko z radością i pasją będzie rozwijać swój naturalny potencjał. W naszym przedszkolu pragniemy zapewnić maluchom najlepszą domową atmosferę, staranną opiekę oraz przestrzeń do wspólnej nauki i zabawy.

Jesteśmy przedszkolem językowym, specjalizującym się w nauczaniu języków obcych-języka francuskiego i angielskiego. Realizujemy również polską podstawę programową.


La Maternelle stawia na wielojęzyczność. Znajomość języków obcych to niezwykle istotna umiejętność, która otwiera szerokie możliwości we współczesnym świecie .Nie ma zatem lepszego okresu dla nauki języków niż dzieciństwo, gdyż małe dzieci intuicyjnie i w sposób naturalny je chłoną. W przedszkolu La Maternelle nasi podopieczni mają okazję poznać język angielski, francuski oraz naturalnie -język polski. Stosujemy najskuteczniejszą metodę tzw. “immersji” czyli “zanurzenia”.


W nauce każdego języka istotna jest systematyczność. Dlatego w przedszkolu każdego dnia dzieci uczestniczą w zajęciach językowych prowadzonych przez native speakera oraz nauczycieli wyspecjalizowanych we wczesnoszkolnym nauczaniu języków obcych.

 

Staramy się, by nasi wychowankowie zdobywali nowe umiejętności swobodnie, z radością i bez wysiłku, tak naturalnie, jak uczyły się chodzić czy mówić. Dzięki atrakcyjnej prezentacji tematów z wielu dziedzin, dzieci są w stanie z łatwością przyswoić ogromny materiał edukacyjny, a kolejne osiągnięcia i sukcesy zachęcają je do dalszej nauki.