Program nauczania
387
page-template-default,page,page-id-387,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Program nauczania

La Maternelle realizuje program nauczania stworzony zgodnie z wymaganiami podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

https://www.ore.edu.pl/wp-content/uploads/2017/05/wychowanie-przedszkolne-i-edukacja-wczesnoszkolna.-pp-z-komentarzem.pdf

W La Maternelle ,poprzez wielojęzyczną edukację przedszkolną, dziecko odkrywa nowe języki, zwyczaje, kultury i elementy cywilizacji. Uczy się wyrażania własnego zdania przy poszanowaniu różnic. Program przedszkola pozwala dzieciom na budowanie mocnego poczucia własnej wartości, szacunku do siebie oraz dla innych. Realizujemy program edukacyjny, który opracowaliśmy sami i który pozwala naszym podopiecznym na kontynuację nauki w szkole podstawowej zgodnie ze standardami programów edukacyjnych.

    1. Program i tematy zajęć w La Maternelle są wspólne dla wszystkich trzech nauczanych języków.
    1.  

Nasze metody edukacyjne  mają  stymulować rozwój silnych stron dzieci i odpowiadać na ich indywidualne potrzeby. Pracujemy nad tym, by nasi podopieczni wykorzystali swój pełen potencjał i kształtowali umiejętności społeczne, aby w pełni rozwinęli się emocjonalnie i fizycznie. Zapewniamy bezpieczne i wygodne otoczenie, w którym dzieci są wesołe, wspierane i rozumiane.

Uczymy dzieci kochać naukę i dostarczamy im umiejętności pozwalających na łatwą adaptację do otaczającej ich rzeczywistości i świata, który przecież wciąż się zmienia.

Nasz autorski program nauczania przygotowuje dzieci do płynnego przejścia do nauki w szkołach, również międzynarodowych, uczących według dowolnego systemu – polskiego czy zagranicznego.

Programy nauczania