Posiłki
409
page-template-default,page,page-id-409,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Posiłki

Naszym przedszkolakom oferujemy cztery posiłki dziennie. Są to zbilansowane, opracowane przez dietetyka i przygotowane przez firmę cateringową dania.

Dzieci z alergiami pokarmowymi, mogą liczyć na posiłki alternatywne. W tym celu, prosimy rodziców, aby w takich przypadkach dostarczali listy artykułów, na które uczulone jest dziecko.


W trosce o zdrowie naszych małych podopiecznych, słodycze podajemy tylko okolicznościowo, za pozwoleniem rodziców. Oferujemy w zamian zdrowe owoce i warzywa. Dzieci zachęcamy do jedzenia i dbamy o to, aby żadne dziecko nie odeszło od stołu głodne.


Wszystkie posiłki nie są limitowane, każde dziecko może poprosić o dokładkę. W ciągu całego dnia dzieci mają stały dostęp do napojów (woda, herbata w sezonie letnim kompoty owocowe). Wspólny posiłek jest doskonałą okazją do wdrażania od najmłodszych lat zasad zachowania przy stole.