Nasze atuty
304
page-template-default,page,page-id-304,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Nasze atuty

Nasze atuty !

 

Położenie

 

Punkt przedszkolny La Maternelle znajduje się w Chyliczkach, na granicy Piaseczna, Józefosławia i Konstancina-Jeziorny. Dogodny dojazd od ulicy Dworskiej i Czerwonej Poziomki.

 

Budynek

 

Mieścimy się w wolnostojącym budynku o powierzchni ponad 450 m2. Budynek spełnia wszystkie normy przewidziane dla opieki nad dziećmi oraz posiada wymagane przeglądy budowlane, sanitarne i przeciwpożarowe.

 

Plac zabaw

 

Posiadamy duży plac zabaw o powierzchni ponad 1000m2 w pełni przystosowany do zabaw na świeżym powietrzu.

 

Bawialnia

 

Duża sala zabaw z licznymi atrakcjami dla maluchów, wykorzystywana jako salka gimnastyczna

 

Parking

 

Dla wygody rodziców udostępniamy miejsca parkingowe na terenie przedszkola Wjazd na parking usytuowany bezpośrednio przy wejściu do budynku możliwy jest w godzinach przyprowadzania i odbioru dzieci, parking zewnętrzny pozostaje do dyspozycji rodziców przez cały dzień.

 

Nowoczesne sale

 

Sale przedszkola są wysokie, przestronne, bezpieczne, nowocześnie wyposażone i dostosowane do grup wiekowych.

 

Bogaty program zajęć

 

W La Maternelle realizujemy program zapewniający dzieciom wszechstronny i zrównoważony rozwój: intelektualny, fizyczny i społeczny. Naszym atutem jest autorski program nauczania języka francuskiego i angielskiego. Realizujemy polską podstawę programową wychowania przedszkolnego wzbogaconą o liczne zajęcia sportowe oraz o wiele zajęć rozwijających wrodzone zdolności i predyspozycje dzieci. Ponadto, rodzice mają możliwość wyboru interesujących ich dzieci aktywności z bardzo szerokiej palety zajęć dodatkowych.

 

Małe grupy

 

W całym przedszkolu La Maternelle liczba dzieci nie przekracza 25. Każda grupa liczy maksymalnie 8 dzieci, co istotnie wpływa na jakość nauczania.

 

Badania przesiewowe

 

W ramach opłat czesnego zapewniamy naszym dzieciom badania przesiewowe: logopedy, psychologa oraz terapeuty integracji sensorycznej.

 

Bezpieczeństwo

 

Przedszkole wyposażone jest w nowoczesny system zabezpieczeń drzwi wejściowych. Teren przedszkola jest ogrodzony. Rodzice otrzymują spersonalizowany kod wejściowy. Posiadamy również system alarmowy z monitoringiem w Agencji Solid Security.

 

Wymogi prawne

 

La Maternelle działa na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn.28 sierpnia 2017.