Zajęcia
2
page-template-default,page,page-id-2,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Zajęcia

 

Zajęcia dodatkowe w La Maternelle

 

Pragniemy, aby wszystkie maluchy czuły się dobrze i swobodnie w La Maternelle. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę zajęć dodatkowych.

 

Atelier -teatr

 

Na zajęciach chcemy przybliżyć dzieciom sztukę teatru. Będziemy zapraszać do przedszkola osoby związane z teatrem (aktorów, scenografów, charakteryzatorów). Pod okiem doświadczonego instruktora nasze maluchy przygotują przedstawienie teatralne.

 

Atelier -art

 

Podczas zajęć dzieci poznają różne techniki artystyczne (rysunek, kolaż, rzeźbę, zdobienie i dekorowanie ceramiki). Na zakończenie warsztatów planujemy zorganizować wernisaż prac dzieci uczęszczających na warsztaty.
Atelier -musique

 

Naszym zamysłem jest stworzenie wzorem grupy „The United Kids” dziecięcego zespołu wokalnego śpiewającego francuskie i angielskie piosenki dla dzieci. Na zakończenie warsztatów zostanie zorganizowany występ grupy wokalnej „Rozśpiewane Sówki z La Maternelle”.

 

 

Atelier -eco

 

Na zajęciach chcielibyśmy uwrażliwić dzieci na tematykę związaną z ochroną środowiska. Pokażemy i nauczymy dzieci jak robić zabawki i inne przedmioty codziennego użytku z materiałów pozyskanych z recyklingu, podarowując im „drugie” życie.